dnes je 20.10.2019
Input:

Uzavírání dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr

19.9.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

10.201
Uzavírání dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr

JUDr. Věra Bognárová

Dotaz

Lze uzavřít dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou? Jak se sleduji odpracované hodiny u dohody o provedení práce (300 hodin ročně)?

Právní předpisy

Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění

  • § 75 ZP

  • § 77 ZP

Odpověď

Ano, dohody o pracích konaných mimopracovní poměr lze uzavřít i na dobu neurčitou.