Databáze Zákoník práce profi

Zákoník práce profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných řešení pro oblast pracovního práva.  Více než 1 500 textů je základem největší online knihovny pro pracovní právo v ČR. Její obsah je denně odborníky aktualizován, a proto mají příspěvky navíc garantovánu aktuálnost a správnost.

Více informací

Zákoník práce profi obsahuje:

 • Podrobné odborné komentáře
 • Výklad pracovního práva
 • Úplné znění zákona
 • Rozdíly ve srovnání s původní úpravou
 • Judikaturu
 • A další
Více informací
image01

Jistí v pracovním právu
Zákoník práce profi

 • Inteligentní našeptávač
 • Garance aktuálnosti
 • Renomovaný autorský kolektiv
 • Písemný odpovědní servis*

*Pouze u modulu Zákoník práce profi plus

Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Zákoník práce profi více? Rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Zákoník práce profi

  Zákoník práce profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných řešení pro oblast pracovního práva.  Více než 1 500 textů je základem největší on-line knihovny pro pracovní právo v ČR. Její obsah je denně odborníky aktualizován, a proto mají příspěvky navíc garantovánu aktuálnost a správnost.

  Zákoník práce profi přináší 20 - 30 nových garantovaných článků každý měsíc!

  Zákoník práce profijednoduché ovládání. Svůj dotaz po zadání do našeptávače snadno upřesníte pomocí inteligentních filtrů. Ty Vám nabídnou pouze ty nejrelevantnější odpovědi. Příspěvky jsou platné dle legislativy Vámi vybraného časového období. Navíc, zcela bez reklam.

  Našimi zákazníky jsou lidé, kteří vyžadují rychlost a zároveň kvalitu. Proto naše odborné databáze stavíme na 3 základních pilířích (GRO):

  1. Garance aktuálnosti a správnosti

  2. Rychlost vyhledávání

  3. Odpověď na jakýkoliv odborný problém 

 • Funkce

  V on-line databázi Zákoník práce profi lze dokumenty třídit dle následujících kriterií:

  Dle TÉMATU

  Buď si vyberte požadované téma dle výběru, nebo po zadání pojmu do vyhledávače a vyhledání výsledků zredukujte jejich počet tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit. Na problém můžeme nahlížet z pohledu legislativních změn, pracovního práva,  mezd a platů, zdravotního pojištění, sociálního práva a dalších oblastí.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze Zákoník práce profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde nepřeberné množství klasických článků, komentářů, aktualit, vzorů, checklistů, směrnic, právních předpisů atd. Pro inspiraci poskytujeme i řešené dotazy našich čtenářů, které zodpovídají zkušení a renomovaní autoři, a díky kterým se můžete vyvarovat chybám a pochybnostem.

   Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Informace v Zákoníku práce profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 150členného autorského kolektivu tvořeného z řad advokátů, právníků, daňových poradců a zaměstnanců Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva financí a České správy sociálního zabezpečení, koučů, psychologů a personálních poradců, kteří se podílejí na tvorbě právních předpisů. Takto ověřené články jsou označeny logem .

  • Archiv

  Zákoník práce profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

   Platné v období

  Zákoník práce profi dokáže vyhledávat dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu. Ohlásila se Vám kontrola z úřadu např. na rok 2013? Nasimulujte si Zákoník práce profi, jako kdyby byl rok 2013, a informace z jiného období Vás nebudou rušit.

 • Služby

  Co vše zahrnuje předplatné Zákoníku práce profi?

  On-line knihovnu Zákoník práce profi

  • Portál aktualizovaný 24 hodin denně obsahuje desítky garantovaných článků a zodpovězených dotazů z oblasti pracovního práva. V případě jejich neaktuálnosti jsou označeny jako archivní.

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy za rok (pouze u verze Zákoník práce profi plus).

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!